Czy pełnomocnik może podpisywać formularze MDR?

Pełnomocnik, ustanowiony zgodnie z przepisami Ordynacji podatkowej może przekazać informacje o schematach podatkowych. Odpowiednie zastosowanie znajdą wówczas przepisy rozdziału 3a działu IV Ordynacji podatkowej (dalej OP). Zgodnie z art. 138 § 3. OP pełnomocnictwo w...
X