Tax Alert

Czy pełnomocnik może podpisywać formularze MDR?

Pełnomocnik, ustanowiony zgodnie z przepisami Ordynacji podatkowej może przekazać informacje o schematach podatkowych. Odpowiednie zastosowanie znajdą wówczas przepisy rozdziału 3a działu IV Ordynacji podatkowej (dalej OP). Zgodnie z art. 138 § 3. OP pełnomocnictwo w...

czytaj dalej

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X