Kompleksowe szkolenia podatkowe – online, wideo i stacjonarne

WEBINARY

SZKOLENIA ONLINE

SZKOLENIA STACJONARNE

SZKOLENIA WIDEO

Stale zmieniające się regulacje prawne w dziedzinie finansów mogą stanowić wyzwanie dla przedsiębiorców, pracowników działów księgowości. Instytut Cen Transferowych proponuje webinary, praktyczne szkolenia podatkowe online, a także stacjonarne (w ramach Akademii Podatkowej ICT). Harmonogram szkoleń obejmuje między innymi:

  • tematykę cen transferowych, w tym omówienie zachodzących zmian na przestrzeni 2022 roku, a także wskazanie powszechnych błędów popełnianych przy przygotowywaniu dokumentacji cen i grupowaniu transakcji,
  • wskazanie prawidłowej realizacji obowiązków podatkowych w związku ze zmianami wprowadzonymi w ramach Polskiego Ładu na gruncie PIT, VAT, CIT
  • raportowanie schematów podatkowych,
  • tematykę dotyczącą ulg na innowacje (m.in. ulga B+R i IP Box, ulga na robotyzację i automatyzację),
  • zasady rozliczeń podatku u źródła po zmianach w 2022 roku.

Szkolenia wideo

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych dotychczasowych klientów stworzyliśmy platformę szkoleniową, gdzie mogą Państwo zdobywać niezbędną wiedzę podatkową w dogodnym dla siebie czasie z możliwością wielokrotnego jej powtarzania przez cały rok od momentu zakupu i co istotne z gwarancją aktualizacji w przypadku wprowadzanych zmian legislacyjnych. W trakcie przerabiania materiału nasi trenerzy udzielą odpowiedzi na powstałe pytania, tak aby szkolenie było skuteczne i przydatne w codziennej praktyce.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X