Oferty pracy i praktyk

Oferty pracy

Do zespołu Instytutu Cen Transferowych poszukujemy absolwentów studiów prawniczych, ekonomicznych, finansowych z biegłą znajomością języka angielskiego.

Zależy nam, aby zespół ICT tworzyły osoby posiadające solidne przygotowanie merytoryczne oraz umiejętność jego wykorzystania w praktyce, zmotywowane i zaangażowane w projekty.

Rekrutację prowadzimy w zależności od bieżącego zapotrzebowania, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej zakładki z ofertami pracy i o aplikowanie na podany poniżej adres.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: biuro@ict.org.pl z podaniem nazwy stanowiska w temacie e-maila.

Oferty praktyk

Do zespołu Instytutu Cen Transferowych poszukujemy studentów studiów prawniczych, ekonomicznych, finansowych ze znajomością języka angielskiego.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres e-mail: biuro@ict.org.pl.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X