Regulacje podatkowe w zakresie ustalania cen transferowych,
obowiązujące w wybranych krajach europejskich

Obowiązkiem sporządzenia dokumentacji cen transferowych w Polsce objęci są podatnicy realizujący transakcje kontrolowane (oraz wybrane transakcje niekontrolowane) o wartościach przekraczających określone w przepisach progi dokumentacyjne. Przekroczenie progu dokumentacyjnego nakłada na podatnika obowiązek wywiązania się z określonych w przepisach obowiązków sprawozdawczych.

Z uwagi na fakt, iż znaczna część podatników będących w obowiązku sporządzenia dokumentacji cen transferowych jest częścią międzynarodowych grup kapitałowych, zapraszamy do zapoznania się z regulacjami podatkowymi obowiązującymi w wybranych krajach europejskich w zakresie ustalania cen transferowych.

Dania

Estonia

Francja

Holandia

Niemcy

Norwegia

Szwecja

Węgry

Wielka Brytania

Włochy

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X