Szkolenia podatkowe zamknięte dla firm

Poza licznymi szkoleniami otwartymi organizujemy również szkolenia zamknięte (jednodniowe i dwudniowe). Szkolenia realizujemy w oparciu o przeprowadzoną analizę zagadnień, które chcieliby Państwo, aby zostały w sposób profesjonalny, praktyczny oraz szczegółowy omówione.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy na co dzień zajmują się przygotowywaniem dokumentacji cen transferowych, analiz porównawczych, raportowaniem schematów podatkowych czy zagadnieniami dotyczącymi podatku u źródła.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniem zamkniętym np. w siedzibie Waszej firmy prosimy o kontakt przez formularz, mailowo na adres biuro@ict.org.pl lub telefonicznie 535 855 391.

Dołożymy wszelkich starań, aby szkolenie było odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym szkoleń z zakresu MDR, serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze specjalną ofertą dotyczącą szkoleń zamkniętych z raportowania schematów podatkowych w praktyce.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X