Analiza obowiązków dokumentacyjnych

 

Spełnienie łącznie przesłanek istnienia powiązań, przekroczenia progów dokumentacyjnych oraz poprawnego wyliczenia transakcji kontrolowanych o charakterze jednorodnym nakłada na podatników obowiązek sporządzenia lokalnej dokumentacji cen transferowych.

⇒ W ramach proponowanych usług oferujemy analizę obowiązku dokumentacyjnego pod kątem weryfikacji transakcji podlegających konieczności sporządzenia dokumentacji cen transferowych.

W zakresie przedmiotowego wsparcia oferujemy identyfikację podmiotów uznawanych za podmioty powiązane w rozumieniu przepisów o cenach transferowych, identyfikację oraz grupowanie transakcji na rodzaje, analizę możliwości skorzystania ze zwolnienia z konieczności przygotowania dokumentacji.

Skontaktuj się z nami!
Pomożemy określić zakres obowiązków sprawozdawczych.

INSTYTUT CEN TRANSFEROWYCH Sp. z o.o.

tel. (+48) 22 114-06-56
e-mail: biuro@ict.org.pl

Izabela Klejna

tel. (+48) 535-855-391
e-mail: iklejna@ict.org.pl

Napisz do Nas

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X