Bezpłatny eBook – Transakcje z rajami podatkowymi – aktualizacja

W dniu 7 października 2022 r. przyjęto ustawę o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 2180 z późn. zm.). 

Nowelizacja wprowadziła szereg zmian, mających istotny wpływ na dokumentowanie i raportowanie transakcji z podmiotami mającymi siedzibę lub zarząd w kraju stosującym szkodliwą konkurencję podatkową.

Niniejszy e-book porusza kluczowe kwestie związane z transakcjami dokonywanymi z podmiotami rajowymi, zwracając szczególną uwagę na zmiany, które weszły w życie od października 2022 r.

 

Poniżej znajdą Państwo wykaz zagadnień opracowanych w przedmiotowym eBooku:

  1. Raje podatkowe – co to takiego?
  2. Lista krajów stosujących szkodliwą konkurencję podatkową.
  3. Obowiązki wynikające z regulacji wprowadzonych od 7 października 2022 r.
  4. Dodatkowe elementy dokumentacji podatkowej.
  5. Raportowanie.
  6. Terminy.
W celu otrzymania bezpłatnego eBooka na Państwa skrzynkę pocztową, serdecznie zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych za pośrednictwem poniższego formularza:

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X