Program STRATOS

Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. opracowała autorskie narzędzie – STRATOS, służące do wypełnienia obowiązku podania do publicznej wiadomości informacji o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy zgodnie z wymogami art. 27c CIT.

STRATOS to unikalne na rynku narzędzie umożliwiające podatnikom w prosty i szybki sposób przygotować informację o realizowanej strategii podatkowej, którą należy zamieścić na stronie internetowej w terminie do końca dwunastego miesiąca następującego po zakończeniu roku podatkowego. 

Korzyści wynikające ze skorzystania z programu STRATOS:

    • bezpieczeństwo – narzędzie oparte na aktualnym stanie prawnym
    • oszczędność czasu – szybka i prosta realizacja nowego obowiązku
    • elastyczność – firma ma możliwość umieszczenia dodatkowych informacji
    • identyfikacja ryzyk podatkowych – program w wersji fakultatywnej umożliwia przegląd obszarów podatkowych ujętych w art. 27c CIT.

Zamawiając STRATOS zaoszczędzą Państwo czas na prowadzenie i rozwój swojego biznesu, jednocześnie mając pewność, że dopełniony zostanie w sposób prawidłowy nowy obowiązek sprawozdawczy.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Napisz do Nas

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X