Webinar

Dokumentacja grupowa Master File  – jak prawidłowo wywiązać się z obowiązku dokumentacyjnego?

 

Dokumentacja grupowa Master File może być sporządzona przez dowolny podmiot należący do grupy, jednocześnie dokumentacja przedłożona w Polsce musi spełniać wymogi ustanowione w krajowych regulacjach.

Znowelizowane przepisy w zakresie cen transferowych, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2019 r. wprowadziły również zmiany dotyczące dokumentacji grupowej.

Zapraszamy do udziału w webinarze, podczas którego przedstawimy nowe zasady przygotowania dokumentacji grupowej. Wskażemy również jak zabezpieczyć się przed ewentualnym ryzykiem podatkowym w tym zakresie.

Webinarium jest skierowane do dyrektorów finansowych, dyrektorów podatkowych, pracowników księgowości.

10.03.2021

Godzina

14:00

Cena szkolenia

wydarzenie bezpłatne

Trenerzy prowadzący szkolenie:

dokumentacja ceny transferowe

Beata Rawa

Absolwentka finansów i rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej korporacji
z branży finansowej. W Instytucie Cen Transferowych kieruje pracami zespołów dedykowanym cenom transferowym oraz schematom podatkowym MDR. Specjalizuje się w przygotowywaniu analiz porównawczych dla transakcji przeprowadzanych w ramach grup kapitałowych. Współautor publikacji: ?Restrukturyzacja przedsiębiorstwa (ceny transferowe, przekształcenia)?, ?Ceny transferowe. 259 wyjaśnień i interpretacji?, ?Leksykon cen transferowych? oraz autor artykułów poświęconym tematyce cen transferowych. Prelegent na szkoleniach z zakresu cen transferowych.

Beata jest w trakcie uzyskiwania uprawnień doradcy podatkowego.

.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X