Dokumentacje podatkowe

 

Dokumentacja cen transferowych pozwala organom podatkowym na szczegółową ocenę przeprowadzanych przez podmioty powiązane transakcji wewnątrzgrupowych pod kątem ich zgodności z zasadą ceny rynkowej.

Jak wskazano w Wytycznych OECD, Master File wraz z dokumentacją krajową cen transferowych oraz mechanizmem raportowania według krajów stanowi rzetelne i efektywne źródło informacji do przeprowadzenia przez organy oceny ryzyka zaniżania dochodów w zakresie transakcji wewnątrzgrupowych.

⇒ W ramach proponowanego wsparcia oferujemy przygotowanie lokalnej dokumentacji cen transferowych (ang. Local file) oraz dokumentacji grupowej (ang. Master file).

Oferujemy również wsparcie polegające na weryfikacji dokumentacji uprzednio przygotowanej przez podatnika.

W zakresie dokumentacji grupowej Master File oferujemy również dostosowanie do polskich regulacji podatkowych dokumentacji grupowych przygotowanych w innych jurysdykcjach podatkowych.

 

Skontaktuj się z nami!

INSTYTUT CEN TRANSFEROWYCH Sp. z o.o.

tel. (+48) 22 114-06-56
e-mail: biuro@ict.org.pl

Izabela Klejna

tel. (+48) 535-855-391
e-mail: iklejna@ict.org.pl

Napisz do Nas

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X