Szkolenie online

MDR -raportowanie schematów podatkowych transgranicznych

 
Opis szkolenia

Od 1 stycznia 2021 roku został wznowiony obowiązek raportowania schematów transgranicznych oraz konieczność ponownego raportowania schematów podatkowych transgranicznych, w przypadku których pierwszej czynności związanej z wdrażaniem schematu dokonano w okresie od 26 czerwca 2018 r. do 30 czerwca 2020 r. Termin na ponowne zaraportowanie schematów transgranicznych mija 31 stycznia 2021 roku. 

Podczas szkolenia przekażemy wiedzę  odnośnie obowiązków w zakresie raportowania schematów transgranicznych w praktyce.  Czyli reasumując kto, w jakiej sytuacji, kiedy i w jaki sposób powinien zaraportować schemat podatkowy transgraniczny. 

 

Informacje dodatkowe:

}

Szkolenie online

28.01.2021

Godzina

10:00 – 13:00

Cena szkolenia

200 zł netto

Brak wydarzeń

Trenerzy prowadzący szkolenie:

Paweł Rosiński

Doradca podatkowy nr 13 408. Starszy konsultant podatkowy w Instytucie Cen Transferowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Praktyk prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie podatków dochodowych, podatków międzynarodowych oraz podatku od nieruchomości; prelegent na szkoleniach z zakresu cen transferowych.

W ICT kieruje zespołem MDR. Posiada doświadczenie w administracji skarbowej, gdzie prowadził postępowania podatkowe z zakresu podatków dochodowych.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X