Naszym zdaniem

Zapraszamy do śledzenia zakładki “Naszym zdaniem” prowadzonej przez ekspertów Instytutu Cen Transferowych – znajdą tu Państwo zarówno nowinki z zakresu cen transferowych, schematów podatkowych MDR, podatku u źródła czy strategii podatkowej, jak i podstawowe informacje wraz z podstawą prawną, pozwalające na zrozumienie przedmiotowych zagadnień.

Na Blogu ICT mogą Państwo zapoznać się z ocenami naszych specjalistów, dotyczącymi nowości z zakresu cen transferowych, schematów podatkowych MDR oraz podatku u źródła.

Bezpłatne eBooki stanowią kompendium aktualnej wiedzy z danego obszaru tematycznego.

?Wpisy publikowane w Nawigatorze Podatkowym, w formie pytań i odpowiedzi, dadzą Państwu informację o cenach transferowych, schematach podatkowych MDR, strategii podatkowej i podatku u źródła. Informacje te odnoszą się do podmiotów będących w danym obowiązku podatkowym, jak i do elementów czy metodologii, która wiąże się z intersującym Państwa obszarem.

Tax Alerty dotyczą przede wszystkim wykładni prawnej ? chętnie przedstawiamy Państwu najnowsze interpretacje organów podatkowych.

W ramach Podcastów, przybliżamy Państwu w formie wideo najważniejsze informacje z zakresu cen transferowych, podatku u źródła czy strategii podatkowej.

Zapraszamy także do zapoznania się z regulacjami podatkowymi obowiązującymi w wybranych krajach europejskich w zakresie ustalania cen transferowych.

Zachęcamy również do zapoznania się z Publikacjami autorstwa ekspertów ICT, wydanych nakładem C.H.Beck, WoltersKluwer oraz UNIMEX.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz lub mailowo: biuro@ict.org.pl.

Każde z pytań może stać się tematem do nowego wpisu.

Czytaj nas, bo warto!

[]
1 Step 1
Imię i nazwisko
Nazwa Firmy
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Odwiedź nasze profile społecznościowe

X