Dlaczego my

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Specjalizujemy się w dziedzinie cen transferowych. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów rozszerzyliśmy nasze (usługi) wsparcie o usługi związane z raportowaniem schematów podatkowych MDR oraz opodatkowaniem podatkiem u źródła. Współpracujemy z firmami z różnorodnych gałęzi gospodarki. Przyjęta polityka gwarantuje, że zespół tworzą eksperci posiadający właściwe kompetencje potwierdzone szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Ze względu na zmienność przepisów i ich ewaluacje nieustająco się rozwijamy. Zależy nam na tym aby nasi klienci zawsze otrzymywali aktualne informacje, a usługi były świadczone na najwyższym poziomie.

Posiadamy radę programową, która czuwa nad realizacją naszej misji i wyznaczonych celów strategicznych. Radą i opinią wspiera działalność Instytutu.

Wspieramy przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu trudno dostępnych informacji niezbędnych do spełnienia obowiązków prawnych w zakresie cen transferowych. Nasze raporty i analizy są wiarygodne i sporządzone w rzetelny sposób. Pracujemy na bazach danych oraz informacjach pozyskiwanych z instytucji rządowych.

Z przyjemnością dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Organizujemy w całej Polsce szkolenia, warsztaty oraz webinary, które poruszają najbardziej problematyczne kwestie z tematu cen transferowych, raportowania schematów podatkowych MDR oraz opodatkowania podatkiem u źródła. Treść i formę zawsze dopasowujemy do potrzeb klientów. Największą satysfakcję czerpiemy z zaangażowania uczestników i owocnej dyskusji. W razie potrzeby możemy także spotkać się z Państwem osobiście lub wirtualnie (on-line) przy wykorzystaniu dedykowanej platformy e-learningowej. Polecamy także nasze publikacje, które z pewnością będą przydatne w trakcie codziennej pracy.

 

PROFESJONALIZM

Nasza siłą i kołem napędowym są ludzie tworzący zespół. Specjaliści w pełni zaangażowani i odpowiedzialni za to co robią, podchodzący do życia z entuzjazmem. Praca nie jest dla nas tylko obowiązkiem ale przede wszystkim pasją.

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zaufanie klienta, do którego potrzeb podchodzimy zawsze indywidualnie. Zapewniamy wysoki poziom obsługi i właściwą komunikację, tak aby klient był w pełni przekonany, że on i jego sprawa jest dla nas najważniejsza.

Cechuje nas perfekcjonizm. W trakcie realizacji projektów dbamy, o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Oferujemy kompleksowe wsparcie począwszy od konsultacji, podczas których omawiamy tematykę związaną z cenami transferowymi, raportowaniem schematów podatkowych MDR oraz opodatkowaniem podatkiem u źródła, poprzez szkolenia, warsztaty oraz webinary, aż po specjalistyczne analizy i raporty branżowe.

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X