Dlaczego my

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Specjalizujemy się w dziedzinie cen transferowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów rozszerzyliśmy nasze (usługi) wsparcie o usługi związane z:

– raportowaniem schematów podatkowych MDR,
opodatkowaniem podatkiem u źródła,
– strategią podatkową
(wprowadzając dodatkowo autorskie narzędzie do opracowania strategii podatkowej – STRATOS),
– ulgami na innowacje i estońskim CIT,
– podatkiem od przerzuconych dochodów,
– przeglądem podatkowym w CIT.

Współpracujemy z firmami z różnorodnych gałęzi gospodarki. Przyjęta polityka gwarantuje, że zespół tworzą eksperci posiadający właściwe kompetencje potwierdzone szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem. Ze względu na zmienność przepisów i ich ewaluacje nieustająco się rozwijamy. Zależy nam na tym, aby nasi klienci zawsze otrzymywali aktualne informacje, a usługi były świadczone na najwyższym poziomie.

Posiadamy radę programową, która czuwa nad realizacją naszej misji i wyznaczonych celów strategicznych. Radą i opinią wspiera działalność Instytutu.

Wspieramy przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu trudno dostępnych informacji niezbędnych do spełnienia obowiązków prawnych w zakresie cen transferowych. Nasze raporty i analizy są wiarygodne i sporządzone w rzetelny sposób. Pracujemy na bazach danych oraz informacjach pozyskiwanych z instytucji rządowych.

Z przyjemnością dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Organizujemy w całej Polsce oraz on-line szkolenia, warsztaty oraz webinary, które poruszają najbardziej problematyczne kwestie z tematu cen transferowych, raportowania schematów podatkowych MDR, opodatkowania podatkiem u źródła, strategii podatkowej, ulg na innowacje i estońskiego CIT. Treść i formę zawsze dopasowujemy do potrzeb klientów. Największą satysfakcję czerpiemy z zaangażowania uczestników i owocnej dyskusji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szkoleniami naszych ekspertów prowadzonych w ramach Akademii Podatkowej ICT.

Polecamy także nasze publikacje, które z pewnością będą przydatne w trakcie codziennej pracy.

PROFESJONALIZM

Nasza siłą i kołem napędowym są ludzie tworzący zespół. Specjaliści w pełni zaangażowani i odpowiedzialni za to co robią, podchodzący do życia z entuzjazmem. Praca nie jest dla nas tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim pasją.

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zaufanie Klienta, do którego potrzeb podchodzimy zawsze indywidualnie. Zapewniamy wysoki poziom obsługi i właściwą komunikację tak, aby Klient był w pełni przekonany, że on i jego sprawa jest dla nas najważniejsza.

Cechuje nas perfekcjonizm. W trakcie realizacji projektów dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Oferujemy kompleksowe wsparcie począwszy od konsultacji, podczas których omawiamy tematykę związaną z cenami transferowymi, raportowaniem schematów podatkowych MDR, opodatkowaniem podatkiem u źródła, strategią podatkową, ulgami na innowacje i estońskim CIT, poprzez szkolenia, warsztaty oraz webinary, aż po specjalistyczne analizy i raporty branżowe.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X