Webinar

Przegląd aktualnego orzecznictwa w zakresie cen transferowych – ryzyka i kotwice podatkowe

 

Opis:

Nieustanne zmiany w prawie podatkowym oraz zawiłość tworzonych przepisów przyczyniają się do powstawania licznych sprzeczności w stosowaniu tworzonych przepisów. Celem wprowadzenia instytucji interpretacji indywidualnych jest zagwarantowanie poprawności podatkowego traktowania dokonywanych przez podatników transakcji.

Fundamentalne znaczenie orzecznictwa sądowego w interpretacjach podatkowych potwierdza Ordynacja podatkowa, dając możliwość zmiany wydanej interpretacji w razie stwierdzenia jej nieprawidłowości w szczególności z orzecznictwem sądów.

Zapraszamy na spotkanie, którego celem jest omówienie najistotniejszych interpretacji indywidualnych oraz wyroków sądów administracyjnych wydanych w ostatnim czasie poświęconym zagadnieniom związanym z cenami transferowymi.

Informacje dodatkowe:

}

Szkolenie online

19.02.2021

Godzina

14:00 – 15:00

Cena szkolenia

wydarzenie bezpłatne

Trenerzy prowadzący szkolenie:

dokumentacja ceny transferowe

Beata Rawa

Absolwentka finansów i rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej korporacji
z branży finansowej. W Instytucie Cen Transferowych kieruje pracami zespołów dedykowanym cenom transferowym oraz schematom podatkowym MDR. Specjalizuje się w przygotowywaniu analiz porównawczych dla transakcji przeprowadzanych w ramach grup kapitałowych. Współautor publikacji: ?Restrukturyzacja przedsiębiorstwa (ceny transferowe, przekształcenia)?, ?Ceny transferowe. 259 wyjaśnień i interpretacji?, ?Leksykon cen transferowych? oraz autor artykułów poświęconym tematyce cen transferowych. Prelegent na szkoleniach z zakresu cen transferowych.

Beata jest w trakcie uzyskiwania uprawnień doradcy podatkowego.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X