Webinar

Raportowanie schematów podatkowych krajowych w 2021 r.

 

Webinar ma na celu omówienie zagadnienia raportowania schematów podatkowych krajowych w 2021 r. w kontekście przepisów tzw. Tarczy Antykryzysowej 4.0 i obowiązywania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z COVID-19.

Udzielimy odpowiedzi na m.in. następujące pytania:

  • jaka jest definicja schematu podatkowego krajowego?
  • czy schemat krajowy może dotyczyć uzgodnień transgranicznych?
  • jakie podmioty są zobligowane do raportowania schematów krajowych?
  • czy należy na bieżąco raportować schematy krajowe w 2021 r.?
  • jakie są przykłady schematów krajowych?

31.08.2021

Godzina

14:00

Cena szkolenia

wydarzenie bezpłatne

Trenerzy prowadzący szkolenie:

Paweł Rosiński

Doradca podatkowy nr 13 408. Starszy konsultant podatkowy w Instytucie Cen Transferowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Praktyk prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie podatków dochodowych, podatków międzynarodowych oraz podatku od nieruchomości; prelegent na szkoleniach z zakresu raportowania schematów podatkowych (MDR).

W Instytucie Cen Transferowych Sp. z o.o. w Warszawie zajmuje się m.in. raportowaniem schematów podatkowych (MDR). Posiada doświadczenie w administracji skarbowej, gdzie prowadził postępowania podatkowe z zakresu podatków dochodowych.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X