Webinar

Raportowanie schematów podatkowych MDR ? fakty i mity

 

Wprowadzone z początkiem 2019 roku do polskiego systemu podatkowego przepisy o raportowaniu schematów podatkowych są bardzo złożone, niejasne i sprawiają wiele trudności interpretacyjnych.  Skutkiem tego są różne popularne mity, które narosły wokół obowiązków związanych ze schematami podatkowymi. Celem webinarium jest wskazanie i obalenie tych mitów, a jednocześnie zwrócenie uwagi na fakty.

Webinarium jest skierowane do dyrektorów finansowych, dyrektorów podatkowych, pracowników księgowości oraz wszystkich osób, które odpowiadają w firmie za prawidłową realizację obowiązków MDR.

 

Plan

I Informacje wstępne.

  1. Informacje podstawowe o MDR.
  2. Podstawy prawne MDR.
  3. Definicja schematu podatkowego.

II Fakty i mity związane z raportowaniem schematów podatkowych.

Webinarium jest skierowane do dyrektorów finansowych, dyrektorów podatkowych, pracowników księgowości.

7.04.2021

Godzina

14:00

Cena szkolenia

wydarzenie bezpłatne

Trenerzy prowadzący szkolenie:

Paweł Rosiński

Doradca podatkowy nr 13 408. Starszy konsultant podatkowy w Instytucie Cen Transferowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Praktyk prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie podatków dochodowych, podatków międzynarodowych oraz podatku od nieruchomości; prelegent na szkoleniach z zakresu raportowania schematów podatkowych (MDR).

W Instytucie Cen Transferowych Sp. z o.o. w Warszawie zajmuje się m.in. raportowaniem schematów podatkowych (MDR). Posiada doświadczenie w administracji skarbowej, gdzie prowadził postępowania podatkowe z zakresu podatków dochodowych.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X