Webinar

Raportowanie schematów podatkowych po zniesieniu stanu epidemii

 

W związku ze stopniowym znoszeniem obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, prawdopodobnie niebawem dojdzie do zniesienia stanu epidemii ogłoszonego w związku z COVID-19. Taka decyzja skutkować będzie ?odwieszeniem? terminów na raportowanie schematów krajowych.

Celem webinaru jest omówienie terminów raportowania MDR po zniesieniu stanu epidemii i wskazanie działań. jakie podatnicy powinni podjąć, by prawidłowo i terminowo wypełnili wszystkie swoje obowiązki wynikające z przepisów o schematach podatkowych.

 

Plan

  1. Definicja schematu podatkowego.
  2. Podmioty zobowiązane do raportowania.
  3. Raportowanie schematów podatkowych w okresie obowiązywania stanu epidemii.
  4. Raportowanie schematów podatkowych po zniesieniu stanu epidemii.
  5. Ryzyka podatkowe w zakresie MDR.

20.04.2022

Godzina rozpoczęcia

14:00

Cena szkolenia

wydarzenie bezpłatne

Trener prowadzący webinar:

Paweł Rosiński

Doradca podatkowy nr 13 408. Starszy konsultant podatkowy w Instytucie Cen Transferowych, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Praktyk prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie podatków dochodowych, podatków międzynarodowych oraz podatku od nieruchomości; prelegent na szkoleniach z zakresu cen transferowych, schematów podatkowych, podatku u źródła i strategii podatkowej.

W Instytucie Cen Transferowych zajmuje się m.in. raportowaniem schematów podatkowych (MDR). Posiada doświadczenie w administracji skarbowej, gdzie prowadził postępowania podatkowe z zakresu podatków dochodowych.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X