Wsparcie w ramach rozwiązań tzw. tarczy antykryzysowej

Koronawirus stanowi przede wszystkim zagrożenie dla życia i zdrowia, ale uderza również w gospodarkę i przedsiębiorców. Ograniczenia administracyjne wprowadzane w Polsce w celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa niosą negatywny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorców w wielu branżach gospodarki.

Z dniem 1 kwietnia br. wszedł w życie pakiet rozwiązań tzw. tarcza antykryzysowa. Celem pakietu jest przeciwdziałanie gospodarczym skutkom pandemii koronawirusa.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu zapoznania się z naszymi usługami, których celem jest wsparcie przedsiębiorstw, które znalazły się w trudnej sytuacji z powodu pandemii koronawirusa.

Wszelkie wsparcie oferujemy również online ? na podstawie zdalnie udostępnionych dokumentów przez Klienta.

Napisz do Nas

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X