Webinar

Zwolnienia z obowiązku dokumentacyjnego w cenach transferowych

 

Transakcje pomiędzy podmiotami powiązanymi, których wartość przekracza określone w ustawie progi, co do zasady powinny zostać ujęte w lokalnej dokumentacji cen transferowych. Przepisy dotyczące cen transferowych obowiązujące od 1 stycznia 2019 r. wprowadzają jednak pewne wyjątki od tej reguły. Podczas webinaru omówione zostaną zagadnienia dotyczące transakcji nieobjętych obowiązkiem sporządzenia lokalnej dokumentacji cen transferowych na gruncie ustawy o CIT, zgodnie z art. 11n.

 

Webinarium jest skierowane do dyrektorów finansowych, dyrektorów podatkowych, pracowników księgowości.

7.06.2021

Godzina

14:00

Cena szkolenia

wydarzenie bezpłatne

Trenerzy prowadzący szkolenie:

Magdalena Świątkiewicz

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelarii prawnej oraz w kancelarii brokerskiej. W Instytucie Cen Transferowych zajmuje się sporządzeniem dokumentacji podatkowych, artykułów oraz alertów.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera.

Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z Newslettera. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Instytut Cen Transferowych Sp. z o.o. Dane osobowe zawarte w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu realizacji usługi Newsletter.

X